Jak se zaregistrovat do iTunes Store bez platební karty?

Tagged:
 • Chcete mít účet v iTunes Store a stahovat zdarma aplikace do iPhone?
 • Nemáte platební kartu a iTunes Vám nepovolí registraci?
 • Jak se zaregistrovat do iTunes Store bez platební karty?

1. Proč se registrovat do iTunes Store?

Díky iTunes Store můžete stahovat tisíce aplikací do svého iPhone. Mezi placenými aplikacemi naleznete spoustu takových, které jsou úplně ZADARMO! Stahovat je můžete přímo ze svého iPhone pomocí aplikace AppStore. AppStore aplikace

2. Proč se nezaregistrovat standardním způsobem?

Když se pokusíte provést registraci klasickým způsobem, systém vám neumožní provést registraci bez platební karty. Pokud nemáte platební kartu pro internetové platby, nebo nechcete údaje z karty nikam zadávat, do iTunes store se nezaregistrujete. Drůhý problém bývá s českými platebními kartamy, které jen stěží projdou schvalovacím procesem iTunes. Jednoduše řečeno, pro řadu českých uživatelů iPhone je iTunes Store nedostupnou pevností.

3. Jak se zaregistrovat do iTunes Store bez platební karty?

Způsob, jak se zaregistrovat do českého iTunes Store bez platební karty existuje. Musí se na to jít oklikou...
 1. Připojte váš iPhone k počítači pomocí USB kabelu a spusťte iTunes.
 2. V levém panelu kliněte na "iTunes Store" a jakmile se Vám načte stránka s iTunes Store, posuňte se až úplně na konec stránky. Tam uvidíte roletku "My Store".
 3. V roletce vyberte Czech Republic a opět počkejte, než se Vám načte stránka s iTunes Store. V roletce bude Czech Republic a vedle bude česká vlajka.
 4. Nyní potřebujete vybrat některou z aplikací pro iPhone, která je zdarma (Free). Například "Labyrinth Lite Edition". Klikněte na ikonku a otevře se vám stránka s aplikací, kde u tlačítka "GET APP" bude napsáno "Free" - aplikace ZDARMA.
 5. Klikněte a tlačítko "GET APP" a vyskočí vám okno pro přihlášení. Klikněte na tlačítko "Create New Account".
 6. Na následující stránce už by mělo být vše v češtině. Pokračujte tlačítkem "Contiune". Na další stránce přečtěte a potvrďte podmínky iTunes Store zaškrtnutím čtverečku. Pokračujte tlačítkem Continue.
 7. Na další stránce pečlivě vyplňte email a heslo - údaje, které budou sloužit pro přihlašování do iTunes Store. Dále si napište nějakou otázku a odpověď pro případ, že heslo zapomenete. Nakonec zvolte datum narození a pokud si nepřejete dostávat upoutávky od Appelu, odškrtněte poslední políčko. Pokračujte tlačítkem "Continue".
 8. Pokud jste postupovali správně, na další stránce se vám objeví platební metoda "None", která tu běžně není. Zaškrtněte ji a doplňte zbylé údaje. Registraci dokončete tlačítkem "Continue".
 9. Jakmile máte registraci bez platební karty hotovou, můžete začít stahovat aplikace, které jsou zdarma. Aplikace můžete stahovat přes iTunes a nebo pohodlnětji přímo z telefonu. Slouží k tomu aplkace AppStore.
iTunes Store přepněte na Czech Republic Vyberte aplikaci zdarma a kliněte GET APP Klikněte na Create New Account Klikněte na Continue Potvrďte souhlas s podmínkami a kliněte Continue Vyplňte formulář a stiskněte Continue Zaškrtněte None, vyplňte formulář a dokončete registraci

Co by vás mohlo zajímat?